facebook twitter Google Plus
Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı özeti: Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin, nişanlısı ile birlikte İzmir’de yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylin’in hayatı bir gecede değişmiştir. Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.
Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylin’in hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbul’daki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat olacaktır.

Fabrika Kızı dizisi her Perşembe - 21.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Fabrika Kızı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı Yorumları (0)
Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Fabrika Kızı ,Fabrika Kızı izle,Fabrika Kızı fragmanı izle,Fabrika Kızı hd fragman izle,Fabrika Kızı full fragman izle,Fabrika Kızı yeni bölüm fragmanı, Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı hangi kanalda, Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı saat kaçta, Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı neler olacak, Fabrika Kızı 1. Bölüm 5. Fragmanı özeti